Užitočné zariadenie v týždni: Low-Cost Bedside iPhone & Apple Užite si nabíjačku


Snažil som sa pár týchto bezdrôtových lôžok nabíjačiek pre môj telefón, rovnako ako tešiť, rovnako ako tento seneo dizajn je ten, ktorý môžem odporučiť .

Napriek tomu, že je plast, prežil oveľa lepšie ako môj predchádzajúci kov. Je to oveľa lepšie veril. Neexistuje žiadny mAffing s težitým popruhom, len z vášho zápästia, ako aj nabíjačku nabíjačku, kde sa nachádza na bitovej gumovej podložke pod.

A keďže je to na svojej strane, ako je toto, jablko vychutnávajte ‘nočný štandard’ kopy. To vám umožňuje využiť vaše vychutnať si vaše nočné hodiny.

Každý malý šok sa krátko otočí, aby sa zobrazil dátum, čas, ako aj akýkoľvek typ alarmu. Trochu tichý knock na nočný stolík s liekom vašej ruky postačuje na aktiváciu. Páči sa mi táto funkcia, ako aj to funguje naozaj dobre.

Keby som mal jeden nulght, je to, že ekologické nabíjanie LED pozdĺž prednej hrany je trochu jasné v noci, ale môže byť stanovená s niekoľkými z nich.

Budete musieť využiť svoje vlastné Apple Vychutnajte si nabíjací kábel, ako aj pridajte USB nabíjačku. Nič Elegantné je potrebné, pretože rýchlosť nie je naozaj problémom, ako ste nabíjate cez noc, takže niečo také, ako je to ideálne.

Existujú 2 cievky, takže môžete mať váš iPhone v režime na šírku alebo na výšku, ako aj to bude stále účtovať. Ak máte Airpods, potom je tu verzia taky.

Takže, pre približne dvadsať quid môžete odstrániť svoje nočné hodiny, trochu zrušiť, rovnako ako uistite sa, že vaše gadgets sú vždy nabíjané cez noc bez toho, aby ste museli pripojiť akýkoľvek typ káblov.

K dispozícii od Amazon

Zdieľajte to:
Facebook
Twitter
Reddit
Linkovaný
Pinterest14
E-mail
Viac

Čudák
Vytlačiť

Skype
Tumblr

Telegram
Vrecko

Posledná aktualizácia na 2021-10-04 / Affiliate Links / Obrázky z Amazon Product Marketing API

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *