VIDEO: Elon Musk odhaľuje Tesla Powerwall 2 a solárne strešné dlaždice


Elon Musk sa v skorých ranných hodinách v dnešnom rannom čase odhalil nového Tesla Powerwall 2 so 14kWh úložného priestoru a výškový výstup 7 kW za 5 500 dolárov. Musk tiež oznámil komerčný produkt Powerpack 2 s úložným priestorom 210 kWh s výškovým výstupom 50 kW.

Na prechod na celoelektrickú energetickú ekonomiku predpokladá požiadavku trikrát viac ako dnešnú úroveň generácie. Vízia spoločnosti Musk o budúcnosti je pre každú domácnosť elektrickým autom, Powerwall a Solar Generation.

Na dosiahnutie tohto cieľa bola oznámená nová škála rôznych farieb a štýlov solárnych strešných dlaždíc a zatiaľ čo pre nich neexistovali ceny, povedal Musk …

Chceme, aby solárna strecha vyzerala lepšie, vydrží dlhšie, spoločnosť lepšia izolácia a náklady menej, všetky veci sa uvažujú.

Sledujte celú 16 -minútovú prezentáciu nižšie…

www.tesla.com

Chcieť viac? – Sledujte nás na Twitteri, ako sme my na Facebooku, alebo sa prihláste na odber nášho informačného kanála RSS. Môžete dokonca dostať tieto spravodajské príbehy doručené prostredníctvom e -mailu, priamo do svojej doručenej pošty každý deň.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest1
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *