Život v Ríme – tentoraz okolo som pripravený pre Ferragosto


Najprv som sa vrátil do Ríma z firemného výletu do špecifikácií, ako aj Karibiku. Nižšie sú niektoré náhodné pozorovania:

Los Angeles Web prevádzka sa naďalej zhoršuje. presne ako je to možné.

Cieľ je skvelý.

J.Crew. Čo sa deje? Bol som fanúšikom, pretože 80s. Niečo je AMISS.

Prečo je Ben, rovnako ako Jenniferova bývalá Nanny v tlači tak veľa? Aká je jej koncová hra? Pravda show?

Hovoriť o pravde ukazuje, čo je sakra Hollywood cyklus?

Ina garten. Zbožňovať.

Guy Fieri. Prečo tak početné výstavy, potravinová sieť? Prečo?!

Môj kamarát Erica vydal tento čas okolo časopisu krátkeho článku, ktorý uviedol Američania obliekanie ako Slobis sa rovná slobode. Možno som býval v Taliansku, rovnako ako dlho, alebo sa obrátim na mojich karibských rodičov, pretože som verím, že je to absolútne smiešne. Sloboda? Z čoho? Tyranny Dior?

Diskusia GOP. Fascinujúce. Trump bol Top Trump.

Letové obsluhy na Air France boli mimoriadne priateľské, rovnako ako veselo. Je to dlhý let z St. Martin do Paríža (8,5 hodín). Medzitým, americkí letecká spoločnosť na Miami na let St. Martin (len 3 hodiny) nie. Prečo?

Pravidlá v Amerike sú rovnako veľké. Nemohol som povrchu jedno jedlo.

Newish Restauring Hardware Showroom v západnom Hollywoode je nepárny. Nechápem to. Je to len pre obchod? Kto veril, že je to skvelý koncept, aby mal 40 000 SQ Store, kde musíte kúpiť všetko na internete alebo z katalógu? Stupnica je obrovská. Presne ako môže akýkoľvek typ Shopper, ktorý nie je online v hradu, vizualizujte ten obrovský nábytok vo svojom dome?

Nikdy by som sa so mnou stalo, aby som integroval tieto dve veci:

Po druhé, v minulosti som napísal o mojich otázkach Ferragosto. Napriek tomu, že žije v Taliansku na sedem rokov, som bol veľmi Američan, keď príde na letectvo a / alebo si prestávku z práce.

Povedal som: “NIE JE” AM “. Nakoniec, tento rok som to. Nemôžem čakať 15. augusta. Skutočne.

Moja cesta bola intenzívna. Nedávno som podpísal klienta na báze Los Angeles, ako aj letel do Los Angeles Direct z Ríma. Nikdy som v mojom živote nebol tak rád, že si sedel v mraziacom chladnom lietadle na trinásť hodín. Šesť týždňov HEATWAVE v Ríme deformovala môj mozog. Tam boli rumblingy o Alitalii, ktorí majú tenký víkend. Našťastie toľko, ako som dostal upgrade na spoločnosť triedy. Pekný.

Tento upgrade urobil veľký rozdiel. Počas môjho výletu som mal hroznú prúdovú nohu v máji. Tentoraz bol oveľa lepší. Verím, že to tiež pomáhal, že som chodil do nákupného centra City City City City City Constice Po zobrazení, rovnako ako zostal až do 10.30 hod.

Aj keď som bežal okolo Los Angeles s mojím klientom, som mal dodávky, rovnako ako budova, ktorá sa deje v Ríme pre jedného klienta. Poskytol deväť hodín časový rozdiel, veci boli trochu hektické. Bol som len v Los Angeles na niekoľko dní, ako aj na rutine môjho klienta, takže som nevidel početné kamarátov alebo “stretnutia”.

Potom lietam do Miami. Bola to moja prvá cesta do mesta. Musím sa vrátiť, ako aj vidieť oveľa viac. Skutočne som sa mi páčila vibrácia. Zostal som na Viceroy, ktorý bol fantastický.

Bohužiaľ, okres Štýl sa znižuje, keď LVHM kúpil množstvo blokov. Bol to stále produktívna cesta. Souroval som nejaké fantastické produkty pre môj projekt Anguilly.

Od Miami som letel do St. Martin. Uviedol som ahoj rodičom, ako aj ďalší deň vzal trajekt do Anguilly.

Po všetkých lietajúcich, rozbalení, prebalení, nakupovaní, uspokojovaní s dodávateľmi, maliarmi, tesárimi, manažérmi práce, získavanie textov od klientov v Ríme o veciach, ktoré sme si vyžadujú, aby sme robili ASAP, atď., Narazím na stenu v sobotu.

Zatiaľ čo balenie (opäť) si premiestňujem. Môžeme hovoriť o tejto show? Mám tak množstvo otázok. Túžím Bravo vysielaný v Taliansku.

Nesmiervaj sa však mimoriadne nezvyčajná vec, ktorá sa vyskytla počas tejto cesty. Necítim sa vinný, keď som sa pozrel na 15. augusta. Nie jeden bit.

Programu Nie som úplne chilly Turecko. Existuje skôr niekoľko back office veci, ktoré som požiadal o to, aby sa počas prestávky, rovnako ako stretnutia, mali by som sa zúčastniť.

Zakúpil som si stoh úkrytových časopisov v špecifikácii, ako aj knihu včela chatová príbeh. Chystám sa znížiť metódu späť z webu, rovnako ako chlad. Chápem, že september bude mimo grafov zaneprázdnený. Každý sa vracia do mesta, rovnako ako hľadám nový byt. Ten bude fascinujúci proces.

Aj nemusí byť schopný dolce ďaleko nien po dobu dvoch týždňov sa však môže pokúsiť aspoň po dobu dvoch dní. K príprave Aj požiadavka dať dohromady vrah prehrávacie zoznam, ktorý bude obsahovať jeden z mojich preferovaných letných zápchach od augusta 1990.

Buon Ferragosto!

Uložiť

Zdieľajte to:
Pútavý
Facebook
Twitter
Tumblr

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Desať rokov späť prestúpil som do Ríma, ItalyApril 4, 2018In”AGD”
Vrátil som sa späť do Cali – La Cienega Štýl – Legendy 2015 máj 26, 2015 v “AGD”
Združenie v Karibiku – Žiadne obmedzenie 30. apríla, 2020In “AGD”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *