Spoločnosť Google odhalí súčasné výdavky, pretože ich najaktuálnejšie partnerské


súčasné náklady odhalili, že sú ďalším partnerom spoločnosti Google Powermeter vo Veľkej Británii. Jednotlivci existujúcich jednotiek si teraz môžu kúpiť USB, aby začali odosielať svoje údaje o používaní rovnako ako služba Google, alebo môžete získať celkový zväzok s meračom aj káblom. Odkazy po skoku.

Čo to naznačuje našim používateľom? – Všetci existujúci ENVI, ako aj tradiční vlastníci, ktorí sa chcú začať, môžu okamžite kúpiť súčasný dátový kábel.

Pre všetkých našich jednotlivcov TREC je možnosť získať gadget s povoleným Google Powermeter jednoduchý. Majitelia TREC iba požiadavka kúpiť si obrazovku ENVI, ako aj balík dátových káblov (predajný kód: CCPM002), aby sa mohli začať.

Google Powermeter je bezplatný nástroj na sledovanie energie, ktorý jednotlivcom umožňuje prezerať spotrebu energie svojho domu odkiaľkoľvek online. Tento bezplatný softvérový aplikačný nástroj potom vizualizuje informácie pre jednotlivcov, ktorí si môžu prezrieť vlastnú domovskú stránku Igoogle, osobný webový portál, ktorý umožňuje jednotlivcom vytvárať a získať prístup k veľkému množstvu prispôsobiteľných informácií, webových informačných kanálov a gadgetov Google.

Srikanth Rajagopalan, produktový manažér pre spoločnosť Google Určuje: „Sme nadšení z nášho partnerstva s súčasnými nákladmi, ktoré využívajú novú metódu pre milióny ľudí na záchranu energie a peňazí využívaním Google Powermeter.“

Kúpiť súčasné náklady na Amazon: Získajte CurrentCost na eBay: currentCost.com [vďaka Phil]

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
Redit
Linkedin
Pinterest
E -mail
Viac

Whatsapp
Tlač

Skype
Tumblr

Telegram
Vreckovka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *