Konštrukčné súbory – kráľovské svadobné šaty


Možno ste počuli, že tam je kráľovská svadba tento víkend vo Veľkej Británii

Som veľmi zvedavý Meghan je svadobné šaty. Jej štýl je klasika. Nosí oblečenie, nie naopak. Meghan nie je na lyžiach na každom náhodnom trend a jasne vie, čo pracuje pre jej postavu. Jediný vyzerať ja nie láska jej šaty pre ňu oficiálnych zásnubných fotografií. Šaty boli veľkolepé, ale nebol som si istý, prečo sa ho na sebe počas dňa nakrúcania a princa Harryho oblek bol príliš ležérne na šaty.

Nižšie sú uvedené tri kráľovské svadobné šaty, ktoré zbožňujem. Všetci majú krásne siluety, nevesty vyzerať pohodlný a štýly nie sú datované. zobrazené Aj princezná Diana svadbu a nezabudnite ani ako dieťa myslí jej šaty sa (na referenčný jeden z mojich najobľúbenejších filmov všetkých čias) príliš pusinky. Možno je to preto, že bola mladšia než pod mostami, mal veľmi chránené život, a to bolo na začiatku 80. rokov. Princezná Diana sa topí v šatách.

Princess Grace sa vzali v roku 1956 a toto oblečenie je stále ovplyvňuje svadobných a spoločenských šiat návrhára. To bolo vyvinuté Helen ruže, ktorý bol kostýmový výtvarník pre MGM. Ona vyvinula dvoje šaty, ktoré boli dary zo štúdia ich hviezdy. Helen bola CD na štyroch MGM filmov princeznej Grace.

Nádherná a nadčasová.

Princess Catherine 2011. Navrhnuté pre Sarah Burton Alexander McQueen. Sarah prevzala ako kreatívny riaditeľ domu v roku 2010 potom, čo McQueen smrti. Neviem, či je to pokyn, že ramená mala pokryté pre svadbu v kostole vo Veľkej Británii, ale tie šaty určite pomohol priviesť späť rukávy svadobné šaty.

Bez rukávov svadobné šaty ovládal mnoho rokov. Nezáležalo na tom, že štýl bolo ťažké zložiť, a nie široko lichotivé. Svadobné šaty vyrába sú potešení, aby tento štýl, pretože je to lacnejšie robiť. Veľa amerických neviest si sťažovali na obtiažnosť nájsť svadobné šaty s akoukoľvek rukáve, ktorá nebola staromódny a / alebo dátumom. To sa zmenilo po roku 2011.

Toto oblečenie je moderný a svieži.

Fotografie: Vogue Australia

Princezná Mabel 2004. Princezná si vzala neskoré holandský princ Johan Frisco v prispôsobenom Viktor & Rolf šaty. Miesto tlačidiel, módne dopredu holandskí návrhári používajú luky. Rez na tomto šaty je mimo. Luky pridať trochu rozmar.

Nevesta odmietal ich oveľa konvenčnej konštrukcie a požiadal o niečo zapamätateľné. Je zreteľné, bez toho by bol kostým.

Foto: Pinterest

Zdieľajte to:
Pútavý
Facebook
Twitter
Tumblr

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Konštrukčné súbory – konvenčné Interiéry sú BackJanuary 10, 2018In “architektúra”
Konštrukčné súbory – Lepšie neskoro ako neskôr, Fifteen Years LaterApril 18, 2018In “design”
Môjho Tamu kaviarni InterviewJune 14, 2017In “AGD”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *