Pekná hrnčiarska


Asi pred mesiacom boli niektorí z nás redaktorov požiadaní, aby vymýšľali položky, ktoré by boli na vrchole našich zoznamov želaní dovolenky (pre príbeh v nadchádzajúcom vydaní z novembra 2009 – áno, pracujeme v tomto biznise!) . Mal som veľmi ťažké myslieť na oveľa viac ako dve položky, ktoré by mi dali Holiday Morning Glee.

Som rád, že môžem oznámiť, že teraz môžem pridať ďalšiu položku do svojho zoznamu. (Vezmite na vedomie, že tí rodina a priatelia, ktorí hovoria, že som náročný na nákup!) Milujem neutrálne farebné, organické ručné misky (dobre, takže pripúšťam, že môj vkus je celkom špecifický) Vyrábajú sa v Kanade. Preto som zbitý s keramikom/maliarom/sochárom Shane Norrie.

Norrieova séria krásnych, mäkkých bielych misiek s uhlíkom s uhlím, ktorá má tak tichú krásu, že sa nemôžem dočkať, až nájdem výhovorku, aby som ich zasunul do jedného z našich nadchádzajúcich fotografických natáčaní. Vizualizujem všetky rôzne tvary a veľkosti týchto misiek zoskupených dole do stredu rustikálneho stola, alebo sa jednoducho postavil pozdĺž plášťa.

Kolega editor Cameron MacNeil má krásnu zbierku práce Norrie v jeho dome (vyššie), ktorá sa objavila v našom súčasnom vydaní Special Makeovers.

Práca Norrie je k dispozícii v múzeu Gardiner v Toronte.

Kredity fotografie:
1-2. Shane Norrie, fotografia Briana Reisera
3. Shane Norrie
4. Michael Graydon, zastrelený na vydanie Makeovers v roku 2009

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *