Rozhovor: Todd Selby


Fotograf, ilustrátor, režisér a autor Todd Selby fotografoval a videá niektorých z najpozoruhodnejších ľudí v hudbe, filmoch, jedle a dizajne za posledných sedem rokov. Selbyho blog, Selby a knihy vždy vyberajú niektorých z najjasnejších a najbohatších ľudí a priestorov, Selby, Selby a knihy predstavujú jedinečnosť, ktorá pochádza z kreatívnych myslí našich preferovaných umeleckých celebrít. Spolupracoval so všetkými od Airbnb po Christian Louboutin až po Lou Doillon do Fendi do American Express a my sme s ním nabávali rozhovor, aby sme hovorili o jeho najnovšom, módnom Selby, kde sa púšťa do domovov a pracovných priestorov módnej elity.

House & Home: Vaša nová kniha, Fashionable Selby, pozerá sa na domy a pracovné priestory, o ktorých sa mnohí hovorili o móde, zatiaľ čo vaše predchádzajúce knihy sa pozerali na domy hudobníkov, umelcov a kulinárskych odborníkov. Vidíte rozdiel v tom, ako rôzne typy kreatívnych metód dekorácie?

Todd Selby: Nie, nevidím rozdiel. Myslím si, že tvoriví ľudia veľmi sledujú svoju vlastnú cestu.

H&H: Kniha je 42 kapitol a strávili ste tri roky cestovaním, aby ste ju dokončili. Aké priestory vás skutočne vyhodili preč?

TS: Najfarebnejší bol Andrew Logan. Bola to iba výbuch farieb; Nemôžete byť omnoho farebnejšie ako to!

H&H: Ktorá miestnosť vás najviac inšpiruje? Existuje jedna vec, ktorú vždy chcete fotografovať?

TS: Som veľmi slobodný. Rád sa vydám na výlet a vyfotografujem všetko, čo si myslím, že ľudia budú radi, keď uvidia. Nemám kontrolný zoznam, ale veľmi sa mi páčia zbierky. Ak zhromažďujú určitú vec alebo sú zaniení z niečoho, snažím sa to podať.

H&H: Izby na vašom webe a vo vašich knihách sú veľmi jasné a zdobené; Váš vlastný priestor je oveľa minimalistickejší; Existuje na to dôvod?

TS: Na svojich fotografiách zbieram tak veľa vecí, že nakupujem toľko, ako som zvykol. Nie je potrebné.

H&H: Zaoberali ste sa rôznymi spoluprácu so značkami ako Louis Vuitton a Cole Haan, s kým by ste radi pracovali?

TS: Hermès, hovorím o tom trochu v knihe. Mám úžasnú úctu k tomu, čo robia, a milujem ich výrobky.

H&H: Kto je dom/pracovný priestor, ktorý si mnohí chcete fotografovať a prečo?

TS: Naomi Campbell – Milujem supermodelku 90. rokov.

Prezrite si galériu kreatívnych pracovných priestorov z najnovšej knihy spoločnosti Todd.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *