Marigold – lahodný Zánovný Restaurant / Bakery v Ríme.


som si kúpil pekár Sofie Wochner je škorica rolích počas latterie Štúdiá rekreačných pop-up okná. veľký fanúšik. Tiež som počul o pop-up večere ona a jej manžel, kuchár Domenico Cortese, ktorý sa používa na držanie v rôznych miestach cez von Ríma.

Sofie a Domenico sníval o otvorení reštaurácie a mikro pekáreň v Ríme niekoľko rokov a nedávno urobili, že sen. Už otvorila Marigold v okolí dynamickej a diletantský Ostiense.

Je to na druhej strane mesta a celkom na výlet pre mňa. Avšak po mojom jedle v sobotu, som viac než šťastný, že chodiť na električku, električkou na metro, a potom pešo od stanice metra na Restaruant.

Môj priateľ Marta sme sa stretli na brunch. No, skôr raňajkách, keď sme dorazili pomerne skoro, okolo 10. To je dobrá vec, ktorú sme urobili. V reštaurácii sa zaplnila rýchlo a ja som čítal, že je to zvyčajne linku dverí po 1:00 hod Priestor je krásne. Je minimalistický / moderný ešte teplý. Hudba je chlad a zlepšuje atmosféru. Tieto ručné keramiky sú krásne. Táto služba bola skvelá, pozorný, bez toho by bol dotieravý.

Obaja sme mali vafle, ako sme nikdy je doma. Ani jeden z nás má vafle panvu. Boli vynikajúce. Tiež som objednal nejaké mrkvový koláč, pretože to bolo v sobotu. Bolo to chutné. Som veľmi vyberavý o koláče, a to najmä v taliančine, kde americkí tie štýl môže byť príliš suché. Mrkva koláč bol dokonalosť. Nie príliš sladké a námraza bol príliš veľký.

Nemal som chlieb, ale moji priatelia blúzniť o tom. Sofia vyšiel s podnosom čokoláda čip cookies, ako sme boli na odchode. Už som jedol svoju váhu s cukrom a kúpil nejaké škorice roliach ísť. Aj keď som bol v pokušení kúpiť nejaké sušienky, som sa rozhodol odložiť a vrátiť sa ďalší deň. Aj bude pravdepodobne kúpiť nejaké škorice roliach taky a mrkvový tortu znova, a možno si šotek. Možno je to dobrá vec, že ​​Marigold je na druhej strane mesta.

Zatvorené v pondelok.

Via Giovanni da Empoli, 37
Rome, 00154 +39 06 8772 5679

Zdieľajte to:
Pútavý
Facebook
Twitter
Tumblr

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Pred desiatimi rokmi som sa presťahoval do Ríma, TalianskoAPRIL 4, 2018IN “AGD”
Cestuje do Ríma? Musíte Tieto Apps.June 29, 2012In “Rome”
Život v Ríme – Deň výlet do IschiaSeptember 21 2016In “Film”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *